• 0 533 631 0521
  • iletisim@aydemirleroto.com

Aydemirler OTO | Hizmetler

Peugeot Servis

Peugeot Servis

Peugeot Servis

Peugeot marka araçların tüm modellerinin periyodik bakımları, yağ değişimi, klima sisteminin kontrolü ve bakımı, fren sisteminin kontrolü ve bakımı, amortisör sisteminin kontrolü ve bakımı, aracın tüm mekanik aksamlarının kontrolü ve bakımı (triger seti kontrolü ve değişimi vb.) Aydemirler OTO olarak size sunduğumuz hizmetlerimizden bazılarıdır. Araçlarınız Aydemirler OTO'da son teknoloji ekipmanlar ve işinde profesyonel personeller ile titizlikle ve en güvenilir şekilde tüm bakım onarım işlemleri yapılmaktadır.


Citroen Servis

Citroen marka araçların tüm modellerinin periyodik bakımları, yağ değişimi, klima sisteminin kontrolü ve bakımı, fren sisteminin kontrolü ve bakımı, amortisör sisteminin kontrolü ve bakımı, aracın tüm mekanik aksamlarının kontrolü ve bakımı (triger seti kontrolü ve değişimi vb.) Aydemirler OTO olarak size sunduğumuz hizmetlerimizden bazılarıdır. Araçlarınız Aydemirler OTO'da son teknoloji ekipmanlar ve işinde profesyonel personeller ile titizlikle ve en güvenilir şekilde tüm bakım onarım işlemleri yapılmaktadır.


Citroen Servis

Citroen Servis

Toyota Servis

Toyota Servis

Toyota Servis

Toyota marka araçların tüm modellerinin periyodik bakımları, yağ değişimi, klima sisteminin kontrolü ve bakımı, fren sisteminin kontrolü ve bakımı, amortisör sisteminin kontrolü ve bakımı, aracın tüm mekanik aksamlarının kontrolü ve bakımı (triger seti kontrolü ve değişimi vb.) Aydemirler OTO olarak size sunduğumuz hizmetlerimizden bazılarıdır. Araçlarınız Aydemirler OTO'da son teknoloji ekipmanlar ve işinde profesyonel personeller ile titizlikle ve en güvenilir şekilde tüm bakım onarım işlemleri yapılmaktadır.


Otomatik Şanzıman Tamirleri

Aydemirler OTO servis olarak birçok marka otomatik araçların hasar görmüş arızalanmış şanzımanlarının sorunlarını işletmemizde gidermekteyiz. Arızalar bilgisayar ortamında tespit edilir. Tespitin ardından teknik müdahale işlemine başlanır. Bu işlemler tamamen profesyonel çalışanlar tarafından gerçekleştirilir. Yapılan her iş garantili ve en kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.


Otomatik Şanzıman Tamirleri

Otomatik Şanzıman Tamirleri

Hybrid Bakım

Hybrid Bakım

Hybrid Bakım

Hybrid araçlar dünyanın en güvenilir araçlarındandır. Hybrid (diğer bir adıyla hybrit veya halk arasında ki adıyla hibrit) araçlarınızda parça miktarı daha az olduğu için hybrid araçların bakımı daha kolaydır. Bu yüzden hybrid araçların bakım maliyetleri de normal araçlarla çok yakın fiyatlarda seyretmektedir. Hybrid araçlarınızın bakım onarım ve servis işlemlerini en iyi şekilde işletmemizde gerçekleştirmekteyiz. Araçlarınızın güvenliği için Aydermirler OTO servis daima hizmetinizde.


Hasar İşlemleri

Başınıza gelmemesi dileğiyle araçlarınızın karıştığı maddi hasarlı kazalar olabilmektedir. Bu gibi durumlarda araçlarınızda bulunan hasarların tamiratı için güvenilir servislere ihtiyaç duyulmaktadır.  Aydemirler OTO servis olarak araçlarınızın başına gelen tüm hasar işlemleri durumunda gerekli tamiratı bakım ve onarım hizmetlerini servislerimizde gerçekleştirmekteyiz.


Hasar İşlemleri

Hasar İşlemleri